دکتر افشین تاج دینی

جراح و متخصص بیماری های چشم

لازک، لیزیک، فمتولیزیک، فیکو، فمتوفیکو، جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)

آدرس مطب

کرج، جهانشهر، بلوار مولانا، رو به روی کلینیک نوردیدگان، ساختمان سروش

ساعت کاری

سه شنبه ها: ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۳۰
پنج شنبه ها: ۱۰:۰۰ تا ۱۴:۰۰

هزینه بلفاروپلاستی در کرج

آنچه در این مقاله می خوانید :
هزینه بلفاروپلاستی در کرج تحت تأثیر عوامل مختلفی برآورد می‌شود و نمی‌توان گفت هزینه این عمل در کرج و شیراز دقیقاً یکسان است؛ چراکه عوامل تأثیر گذار قیمت را مشخص می‌کنند. بسیاری از متقاضیان جراحی بلفاروپلاستی که به عنوان جراحی پلک شناخته می‌شود برای شادابی و جوانی چهره خود به دنبال براورد هزینه‌های این عمل هستند تا بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن آن را انجام دهند و به همین دلیل، در ادامه بیشتر در این مورد با شما صحبت می‌کنیم. قبل و بعد بلفاروپلاستی  

عوامل موثر بر قیمت بلفاروپلاستی در کرج

منطقه جغرافیایی اولین عاملی است که در برآورد هزینه بلفاروپلاستی در کرج باید مورد بررسی قرار داد. به هر حال کرج از جمله شهرهای بزرگ کشور است و به همین دلیل، قیمت‌ها جراحی‌ها هم در این شهر طبعاً کم نیست. دستمزد جراح هم یکی دیگر از عوامل اصلی در برآورد هزینه این عمل جراحی به شمار می‌آید. به گونه‌ای که هرچقدر مهارت و تجربه جراح بیشتر باشد، هزینه عمل را هم بالاتر محاسبه می‌کند. البته جراحی که ناوارد باشد به دلیل کیفیت کار پایین عوارضی را برای بیمار به وجود می‌آورد و به همین دلیل، باید گفت که دانش، تخصص و مهارت جراح یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها روی برآورد هزینه این عمل جراحی حساس است. تجهیزات جراحی و بیهوشی هرچقدر پیشرفته‌تر باشد، به همان اندازه هزینه عمل هم افزایش می‌یابد. هزینه اتاق عملی که امکانات متوسطی دارد نسبت به کلینیکی خصوصی که تجهیزات و ابزار پیشرفته‌ای را مورد استفاده قرار می‌دهد، قطعاً کمتر است ولی هرچقدر ابزار و تجهیزات پیشرفته‌تر باشند می‌توان به نتیجه عمل امیدوارتر بود. هزینه مربوط به آزمایش‌های پزشکی هم در محاسبه هزینه این عمل جراحی نقش کم رنگی ندارد و نمی‌توان آن را نادیده گرفت. داروها، ویزیت‌های بعد از عمل را هم در نظر بگیرید که همگی روی هزینه کلی هزینه عمل افتادگی پلک تأثیر می‌گذارند.  

دکتر افشین تاج دینی؛ جراح و متخصص بیماری های چشم در کرج

آدرس مطب : کرج، جهانشهر، بلوار مولانا، رو به روی کلینیک نوردیدگان، ساختمان سروش

ساعات کاری : سه شنبه (از ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۳۰) و پنج شنبه (از ۱۰:۰۰ تا ۱۴:۰۰)

 

هزینه بلفاروپلاستی برای پلک بالا و پایین در کرج

هزینه بلفاروپلاستی در کرج را با توجه به عواملی که گفته شد باید بررسی کنید. توجه داشته باشید که میزان شدت مشکل در این میان قطعاً حرفی برای گفتن دارد. به همین دلیل، توصیه ما به شما این است این عمل را از همان ابتدای کار جدی بگیرید که میزان چین و چروک‌های پلک بالا و پایین چندان زیاد نشده است تا بتوانید با هزینه معقولانه‌تری این عمل را انجام دهید. در کرج جراحان متعددی شاید این جراحی حساس را انجام دهند ولی حقیقتاً شما به کیفیت کار هرکدام چقدر مطمئن هستید؛ بنابراین باید جراحی را با تحقیق کامل انتخاب کنید که نسبت به تجربه و مهارت وی مطمئن باشید و طبیعتاً هرچقدر جراح حرفه‌ای‌تر باشد. هزینه بالاتری را باید پرداخت کنید. منطقه‌های مختلف کرج هم در این بین بی‌تأثیر نیستند؛ زیرا هر منطقه‌ای با توجه به موقعیت خود شرایط متفاوتی را برای افراد محیا می‌کند ولی دیده شده است که برخی از جراحان به خاطر انصافی که دارند، با اینکه در منطقه‌ای بسیار لوکس هم خدمات خود را ارائه می‌دهند ولی قیمت مناسبی را پیشنهاد می‌دهند. به همین دلیل، انتخاب پزشک یکی از مهم‌ترین مواردی است که برای جراحی بلفاروپلاستی باید مدنظر قرار داد. قبل و بعد از جراحی پلک  

آیا جراحی افتادگی پلک با بیمه امکان دارد؟

بیمه به عمل‌های زیبایی در حالت کلی تعلق نمی‌گیرد. در شرایطی که افتادگی پلک بیمار سبب شود تا مشکلاتی در حوزه بینایی وی به وجود آید، بیمه می‌تواند هزینه بلفاروپلاستی را تحت پوشش خود قرار دهد. در این شرایط هزینه بلفاروپلاستی در کرج را می‌توان طبق بیمه کمی کاهش داد و طبیعتاً بیمار هزینه کم‌تری را نسبت به آزاد پرداخت می‌کند.
 

سایر هزینه های عمل افتادگی پلک در کرج

ویزیت‌های بعد از جراحی بلفاروپلاستی و رفت و آمد به مطب جراح خود بخش مهمی را شامل می‌شود که برخی ممکن است آن را دست کم بگیرند. به هر حال، شما تا زمانی که به نتیجه دلخواه برسید باید هزینه ویزیت‌های بعد از عمل را در نظر بگیرید. در این بین، آزمایش‌های پزشکی قبل و بعد از عمل هم در برآورد هزینه عمل بی‌تأثیر نیستند. جراح باید شرایط بدنی شما را به خوبی بسنجد تا بتواند این عمل را به صورت دقیق انجام دهد و شما را به نتیجه‌ای که مدنظر است، نزدیک کند. داروهایی که بعد از جراحی باید مصرف کنید هم شاید تحت پوشش بیمه باشند و شاید نباشند و این خود مبلغ قابل توجهی به حساب می‌آید که متأسفانه برخی آن را شاید در بررسی هزینه بلفاروپلاستی در کرج چندان مهم در نظر نگیرند.  

سخن پایانی

عوامل مؤثر در برآورد هزینه بلفاروپلاستی در کرج را مورد بررسی قرار دادیم. در این میان، توصیه ما این است که برای پرداخت هزینه کم‌تر کیفیت کار جراح و مهارتی که دارد را دست کم نگیرید. اگر به این موضوع اهمیت ندهید که دانش، تخصص و تجربه جراح چقدر است، قطعاً با عوارض سختی روبرو خواهید شد. دکتر افشین تاج دینی یکی از جراحانی است که شما می‌توانید به تخصص و دانش وی در این زمینه اعتماد کنید. قبل از هرچیز توصیه می‌کنیم تصاویر قبل و بعد جراحی بلفاروپلاستی دیگر بیماران حاذق را مشاهده کنید تا تصمیم‌گیری بهتری داشته باشید.
مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *